Siatkówka jest Kobietą…

W piątek 6 marca w hali sportowej w Kluczewsku został rozegrany„IV Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o puchar Wójta Gminy Kluczewsko”. Celem turnieju było uczczenie Międzynarodowego Dnia Kobiet oraz popularyzacja piłki siatkowej w regionie. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn: PG Dobromierz, PG Kluczewsko, Absolwentki PG Dobromierz, GKS Kluczewsko, Stowarzyszenie Wiejskie Wsi Komorniki „Nad Czarną”, Śluski Kląskie, OSP Kluczewsko, Power Rangers. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch grupach, systemem każdy z każdym do dwóch setów.
Grupa A: GKS Kluczewsko, Śluski Kląskie, Power Rangers, OSP Kluczewsko.
Grupa B: PG Dobromierz, Absolwentki PG Dobromierz, PG Kluczewsko, Stowarzyszenie Wsi Komorniki „Nad Czarną”.
Organizator turnieju – Monika Mucha otwierając rozgrywki podziękowała za liczne przybycie drużyn, jak również kibiców oraz pogratulowała zawodniczkom zaangażowania i chęci do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Po rozegranych meczach w grupach do wielkiego finału dotarły drużyny: Śluski Kląskie PG Dobromierz, które walczyły o 3-4 miejsce oraz GKS Kluczewsko i Stowarzyszenie „Nad Czarną”, które walczyły o miejsca 1-2. Przed emocjonującym finałem na zgromadzonych w hali sportowej widzów czekał pokaz mody w wykonaniu pięknych modelek: Amelki Pura, Amelki Jończyk, Emilki Dobrowolskiej, Julki Barańskiej, Natalki Jambor, Amelki Wyrwał, Blanki Wyrwał, Julki Zięcik oraz Ady Prokop. Nietuzinkowy pokaz mody rozpoczął występ akrobatyczny w wykonaniu Marty Zięcik, która zaskoczyła wszystkich perfekcyjnym wykonaniem przerzutu bokiem w linii prostej oraz szpagatem tureckim. Następnie modelki zaprezentowały się w trzech strojach:sportowym , codziennym oraz wieczorowym. Uwieńczeniem pokazu był występ taneczny naszych pięknych modelek, który został ciepło przyjęty owacjami na stojąco. Wójt Gminy Kluczewsko wręczył prezenty naszym milusińskim oraz podziękował za piękny i niecodzienny występ.
Po pokazie przyszedł czas na wyłonienie zwycięzców emocjonującego finału rozgrywek, a mianowicie I miejsce –Stowarzyszenie Wiejskie Wsi Komorniki „Nad Czarną”II miejsce – GKS Kluczewsko, III miejsce – Śluski Kląskie.
Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy z rąk Wójta Gminy Kluczewsko – Rafała Pałki oraz Przewodniczącego Rady Gminy Kluczewsko – Mateusza Strychalskiego. Ostatnim akcentem były życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz wręczenie kwiatów wszystkim Paniom zebranym w hali sportowej.